Згадайте, як часто Вам хотілося відійти від повсякденних турбот та бурхливого життя міста, і потрапити у зовсім інший світ – світ краси, затишку та комфорту.

Ці мрії Ви можете втілити в ресторані “Ужгород”. Завітавши до нас, Ви потрапите у світ англійської класики. Темне дерево, холодний мармур, блиск кришталевої люстри, елегантні портьєри, “живі” картини та білий рояль – все це дозволить Вам насолоджуватися кожною хвилиною перебування у ресторані.

Ресторан “Ужгород” – ідеальне місце як для ділового обіду, так і для романтичної вечері. Класичний інтер’єр доповнюють вишукані страви національної та європейської кухонь, які приготує талановитий та винахідливий шеф-кухар. Турботливий персонал допоможе Вам підібрати пляшку вина від найкращих виноробів планети. А смачний десерт, який приготують на Ваших очах, не залишить Вас байдужими до нашого закладу. Також до Ваших послуг широкий асортимент оригінальних сигар.

Ніщо так не тішить серце, як жива музика. Найкращий колектив міста виконає Ваші улюблені пісні, а неперевершене звучання скрипки та акордеону здатні зворушити потаємні струнки душі і заграти на них свою мелодію.

Кажуть, що всі дороги ведуть у Рим, але дороги справжніх гурманів ведуть у ресторан “Ужгород”, де в сутінках горять свічки, де чути звучання скрипки та дзвін келихів.

В ресторані діє безкоштовна Wi-Fi зона. До оплати приймаються кредитні картки: Visa, MasterCardMaestro, Amex.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +38 (0312) 630019

Години роботи ресторану: 7.00 – 10.00  /  12.00 – 16.00  /  18.00 – 23.00