• Одномісний номер категорії «стандарт» площею 15 м2, вікна якого виходять у затишний внутрішній двір.  У номері є все, щоб зробити Ваш перебування в готелі комфортним: wi-fi, кондиціонер, телевізор, фен, косметичні приналежності, холодильник, внутрішній телефонний зв’язок. Сніданок – «шведський стіл» та автостоянка входять у вартість номеру.

  Check in 14:00

  Check out 12:00

  1550 грн.
  Бронювання Детальніше
 • З вікон номерів категорії "Бізнес-клас одномісний", площа якого 19 м2, відкривається чудовий панорамний краєвид міста. Це просторий номер з усіма зручностями: wi-fi, кондиціонер, телевізор, фен, косметичні приналежності, холодильник, внутрішній телефонний зв’язок, комфортне крісло з столиком біля вікна дозволить відпочити та насолодитися чудовим краєвидом. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.

  Check in 14:00

  Check out 12:00

  1750 грн. 2150 грн.
  Бронювання Детальніше
 • Комфортний двомісний номер, площею 23 м2, створений для того, щоб Ви з радістю поверталися в наш готель після довгої та цікавої прогулянки. Вікна номеру виходять у затишний двір. Велике двоспальне ліжко, туалетний столик з дзеркалом, журнальний столик та комфортний диван, який при необхідності розкладається, задовільнять найвибагливіших клієнтів. А також до Ваших послуг: wi-fi, кондиціонер, телевізор, фен, косметичні приналежності, холодильник, внутрішній телефонний зв’язок. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.

  Check in 14:00

  Check out 12:00

  1850 грн. 2250 грн. 2850 грн.
  Бронювання Детальніше
 • З вікон номерів категорії "Бізнес-клас твін", площа якого 19 м2, відкривається чудовий панорамний краєвид міста. Окремі ліжка, туалетний столик з дзеркалом та комфортні крісла біля вікна дозволять відпочити та насолодитися чудовим краєвидом. А також wi-fi, кондиціонер, телевізор, фен, косметичні приналежності, холодильник, внутрішній телефонний зв’язок - до Ваших послуг. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.

  Check in 14:00

  Check out 12:00

  1850 грн. 2250 грн.
  Бронювання Детальніше
 • Просторий номер "Люкс", площею 37 м2, з балкону якого відкривається фантастичний вигляд на місто, річку Уж та набережну, розділений на дві частини: вітальня, де розташований комфортний диван, який при необхідності розкладається і спальня з великим двоспальним ліжком. Wi-fi, кондиціонер, телевізор, фен, косметичні приналежності, холодильник, внутрішній телефонний зв’язок - до Ваших послуг. Простора ванна кімната, обладнана раковиною, біде та феном. До послуг гостей - м'які рушники, капці, халати та туалетні аксесуари. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.

  Check in 14:00

  Check out 12:00

  4100 грн.
  Бронювання Детальніше