Ціни дійсні з 12.10.2022

Стандарт одномісний
1299 грн
Одномісний номер категорії "Стандарт" площею 15 м2, вікна якого виходять у затишний внутрішній двір. Номер оформлений у класичному стилі з елементами сучасного дизайну. Номер оснащений системою пожежогасіння та системою електронних ключів. У номері є все, щоб зробити Ваше перебування в готелі комфортним: кондиціонер, ванна кімната, фен, телефон, кабельне телебачення, міні-бар. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.


Бізнес-клас одномісний
1499 грн
З вікон номерів категорії "Бізнес-клас одномісний", площа якого 19 м2, відкривається чудовий панорамний краєвид міста. Номер оформлений у класичному стилі, в теплих світлих тонах, з елементами сучасного дизайну. Обладнання номерів відповідає всім сучасним вимогам. Це просторий номер з усіма зручностями: велике французьке ліжко, туалетний столик з зеркалом та комфортне крісло з столиком біля вікна дозволить відпочити та насолодитися чудовим краєвидом. А також кондиціонер, ванна кімната, фен, телефон, кабельне телебачення, міні-бар - до Ваших послуг. Номер оснащений системою пожежогасіння та системою електронних ключів. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.


Бізнес-клас двомісний
1999 грн
Комфортний двомісний номер, площею 23 м2, створений для того, щоб Ви з радістю поверталися в наш готель після довгої та цікавої прогулянки. Номер оформлений у класичному стилі, в теплих світлих тонах, з елементами сучасного дизайну. Вікна номеру виходять у затишний двір. Велике двоспальне ліжко ("King size" ), туалетний столик з дзеркалом, журнальний столик та комфортний диван, який при необхідності розкладається, задовільнять найвибагливіших клієнтів. А також до Ваших послуг: кондиціонер, простора ванна кімната, фен, телефон, кабельне телебачення та міні-бар. Номер оснащений системою пожежогасіння та системою електронних ключів. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.


Бізнес-клас твін
1999 грн
З вікон номерів категорії "Бізнес-клас твін", площа якого 19 м2, відкривається чудовий панорамний краєвид міста. Номер оформлений у класичному стилі, в теплих світлих тонах, з елементами сучасного дизайну. Обладнання номерів відповідає всім сучасним вимогам. Окремі ліжка, туалетний столик з дзеркалом та комфортні крісла біля вікна дозволять відпочити та насолодитися чудовим краєвидом. А також кондиціонер, ванна кімната, фен, телефон, кабельне телебачення, міні-бар - до Ваших послуг. Номер оснащений системою пожежогасіння та системою електронних ключів. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.


Люкс двокімнатний
3499 грн
Просторий номер "Люкс", площею 37 м2, з балкону якого відкривається фантастичний вигляд на місто, річку Уж та набережну, розділений на дві частини: вітальня і спальня з великим двомісним ліжком ("King size"). Номер оформлений у класичному стилі, в теплих світлих тонах, з елементами сучасного дизайну. Софа, крісла з журнальним столиком у вітальні - ідеальне місце для того, щоб відпочити та насолодитися чашечкою кави після дня, повного ділових переговорів та екскурсій. Кондиціонер, кабельне телебачення, телефон та міні-бар - до Ваших послуг. Простора ванна кімната, обладнана раковиною, біде та феном. До послуг гостей - м'які рушники, халати та туалетні аксесуари. Номер оснащений системою пожежогасіння та системою електронних ключів. Сніданок - "шведський стіл" та автостоянка входять у вартість номеру.

Ціни дійсні з 12.10.2022

У вартість номеру не входить туристичний збір у розмірі 0,5% - 23,62 грн. за добу від мінімальної заробітної плати, згідно закону України.